O nas

 • Wyselekcjonowane gatunki z 21 krajów świata

 • Tylko najlepsze ziarna do dalszej obróbki

 • Kawa to nasza pasja, którą smakujemy codziennie!

 • MEGA COFFEE jest jednym z liderów wśród dostawców kawy surowej w Polsce, zarówno kaw konwencjonalnych jaki i z segmentu Speciality. Od wielu lat odwiedzamy plantacje na całym świecie, aby zaoferować dla Was kawy najwyższej jakości.

   

  MEGA COFFEE to firma z polskim kapitałem. Od momentu powstania naszej firmy MEGA COFFEE wspomagamy swoich klientów w pozyskiwaniu kawy surowej. Specjalizujemy się w dostarczaniu różnych odmian kawy surowej, a naszym celem jest szeroka i różnorodna współpraca z różnymi krajami pochodzenia.

   

  Zapewniamy indywidualne podejście i profesjonalną obsługę zarówno dużym międzynarodowym Klientom, jak i lokalnym palarniom kawy. Nasza obsługa nastawiona jest na indywidualne potrzeby każdego klienta.

  Nasze umiejętności i profesjonalizm sprawia, że nasi Klienci są usatysfakcjonowani. Jesteśmy wiarygodnym partnerem, a nasza partnerska współpraca z Klientami oparta jest za zaufaniu. Satysfakcja klienta to nasz sukces.

   

  Nasze wartości to profesjonalizm, szacunek dla Klienta i uczciwość.

   

  Nasza misja i cele – naszą misją jest zapewnienie partnerom handlowym kontaktu ze światem kawowym, nie tylko w zakresie atrakcyjnej ceny, ale przede wszystkim w zakresie szerokiej oferty kaw najwyższej jakości.

   

  Nasze działania biznesowe są nastawione na tworzenie długoterminowej rentowności. Chcemy zostać liderem w Polsce wśród dostawców kaw Speciality, z najszerszym asortmentem kaw w Polsce.